ТИЖДЕНЬ ЄВРОПИ У ШКОЛІ №2

18.05.2014 17:22
 

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

З 5 по 8 травня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 пройшов Тиждень Європи. Активну участь у проведенні Тижня Європи взяли учасники Шкільного Європейського клубу «Котермак» та вчителі німецької мови.

План проведення заходів

Час проведення Назва заходу Хто проводить, учасники
Понеділок, 5 травня Презентація шкільного європейського клубу «Котермак» Учасники Євроклубу «Котермак», учні школи
Презентація проекту «Коротка історія європейської інтеграції» Угрин У.В., учасники історико-краєзнавчої секції
Виготовлення стінгазет на тему «Країни Євросоюзу» Учні школи
Вівторок, 6 травня «Толерантність як шлях до Європи» Живчин С.В., учасники культурно- правової секції
Урок-гра «Ми живемо у Європі», виготовлення прапорів країн Євросоюзу Дробиняк О.М., Дідик Н.Б., Тершак Ю.М.
Урок-вікторина «Відкрий для себе Європу » з «Europagaloppo» Куньч І.С., Беззубов І.В., Савула М.В., Касперська М.Д.
Вікторина «Країни Європи та їх столиці» Юрчак І.М., Дяків О.М., Дячок Г.О., Куньч І.С., Капіца Т.І.
Середа, 7 травня Презентація проектів екологічної секції Кравців Г.О.
Квест «Галопом по Європі» Дробиняк О.М., Савула М.В., Дідик Н.Б., Манько У.І.
Проект „Europa kinderleicht“ (Вікторина, дидактичні завдання) Джура Г.І., Юрчак І.М., Дячок Г.О.
Четвер, 8 травня Презентація результатів роботи над проектом «Шкільні конфлікти очима європейського кіномистецтва» Бурий А.Р., учасники науково-освітньої секції
Перегляд фільму «Що ми знаємо про Європу» та виконання завдань після перегляду Дяків О.М., Тершак Ю.М., Манько У.І.
Підведення підсумків. Обговорення тижня Європи Керівники секцій шкільного Євроклубу

Розпочався Тиждень Європи з презентації Шкільного Євроклубу «Котермак». Проголосивши європейський вибір, наша держава у партнерстві із різноманітними європейськими структурами в усіх напрямках своєї діяльності бере участь у світових інтеграційних процесах. Україна с сусідом великого континентального об’єднання держав піл назвою Європейський Союз, до складу якого увійшла переважна більшість держав Європи.

Не можна також не погодитися із тим фактом, що молодь стала сьогодні тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за наше спільне майбутнє. Але в житті все починається з малого і відчуття себе європейцем теж. І тому не лише загальна інформація про наших сусідів, але й безпосередня співпраця, розуміння європейських цінностей є важливою запорукою нашого добросусідства.

Євроклуб – одна з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню європейської тематики, теми дружби та миру. Такий клуб відіграє велику роль у вихованні учнів, так як він дає змогу не лише об’єднати вас, але й знайомить з історією та життям інших народів. Шкільний європейський клуб – це форма співпраці вчителів та учнів, яка охоплює різноманітні сфери, займаючись, як говорить сама їх назва, вивченням Європи, європейської інтеграції, історії, географії, культури, мистецтва, науки.

Шкільний Євроклуб.

     До Тижня Європи учні школи виготовили стінгазети на тему «Країни Євросоюзу».      

Учасники історико-краєзнавчої секції шкільного Євроклубу «Котермак» підготували презентацію на тему «Коротка історія європейської інтеграції».

Презентація

Учасники культурно-правової секції під час Тижня Європи провели заняття з елементами тренінгу «Толерантність як шлях до Європи».

Учасники екологічної секції шкільного Євроклубу підготували презентацію проектів, метою яких є формування екологічної свідомості у дітей та донесення підростаючому поколінню інформації про екологічний стан суспільства та виховання в молоді любові до рідного краю, природи, готовності до діяльності щодо охорони довкілля.

Впродовж тижня Європи були проведені також уроки та квести, на яких учні знайомилися з історією, країнами, державними символами країн Європи, а також ділилися своїми знаннями про Євросоюз. Учні молодших класів з задоволенням виготовляли та розмальовували прапорці країн Європи, «відкривали візи у Посольствах країн Європи» .

     Надзвичайно цікавою та актуальною стала презентація результатів роботи над проектом «Шкільні конфлікти очима європейського кіномистецтва», представлена учасницями науково-освітньої секції.

Презентація.