Заступники директорів з виховної роботи шкіл міст Дрогобича та Стебника на батьківщині Степана Бандери
9 жовтня 2013 року заступники директорів з виховної роботи міст Дрогобича та Стебника побували в рідному селі Степана Бандери, Крайового Провідника ОУН на Західно-українських землях у 1932-1934 рр.; Провідника Революційного Проводу ОУН 1940-41 рр.; організатора похідних груп в Україну та підготовки Акту 30 червня 1941 р.; організатора закордонних частин (ЗЧ) ОУН 1945 р.; автора ідеологічних і програмових статей на тему українського націоналізму.
Відкриття історико-меморіального музею Степана Бандери відбулося 30 грудня 2000 року. До цього часу музей діяв в уцілілій кімнаті священичої резиденції, в якій проживала родина Бандерів з 1906 по 1933 рр.
Експозиція музею ілюструє державотворчі процеси початку ХХ століття, розкриває середовище в якому ріс і виховувася Степан Бандера, а також постать Провідника ОУН, його життя та революційну діяльність. В експозиції можна побачити унікальні матеріали, серед яких речі, що належали сім'ї о.Андрія Бандери: синьо-жовте знамено, виявлене при руйнуванні священичої резиденції; старовинні ікони та культові церковні речі; оригінальні документи періоду діяльності ОУН, УПА; посвідчення та документи на ім'я Stefan Popel, під яким проживав Степан Бандера останні роки у Європі; предмети, що належали його сім'ї; а також колекція українських грошових знаків ХХ століття тощо.
Окрім цього, на території комплексу можна побачити гранітну плиту на місці, де знаходились два перші пам'ятники Степану Бандері (знищені невідомими), криницю, погріб.
Поруч з музеєм відновлена хата-плебанія, в якій жив парох с. Ст. Угринів, батько Степана Бандери з сім`єю. Мабуть, кожному з учасників виїзного семінару надовго запам’ятається ця поїзка.
Л. Зінкевич, заступник директора з виховної роботи Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7