Новини

Оголошення!

01.06.2015 17:40

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомляє, що у зв'язку з переходом на нове доменне ім'я робота сайту Освіта Дрогобича

(https://www.osvita-drogobych.com)

тимчасово призупинена на технічну перерву.

З повагою адміністрація сайту

Травневі випуски шкільних газет

30.05.2015 16:31

Вийшли у світ травневі випуски  шкільних газет:

 

Серед десяти школярів України стипендію ім. Т.Шевченка одержуватимуть Роксолана Тезбір та Катерина Іванишин

27.05.2015 16:19

Згідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9 – 248 від 20.05.2015р. визначено десять учнів – кандидатів на нагородження стипендією ім. Тараса Шевченка за особливі успіхи у вивченні української мови і літератури. Ці школярі представляють усі регіони нашої Батьківщини, і тому особливо приємно, що серед них є відразу дві учениці Дрогобицької спеціалізованої школи №2. Це Роксолана Тезбір (11-Б кл.) та Катерина Іванишин (9-А кл.), які у березні цього року вибороли перші місця у заключному етапі ХХІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Щиро вітаємо обдарованих дівчат та їхню вчительку Світлану Орестівну Тезбір!

Х Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

27.05.2015 12:35

З 19 до 21 травня 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап Х Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник». Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник»проводиться щорічно з метою залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 12 років. Завданням Конкурсу є: виявлення та підтримка учнів які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування в учнів екологічних знань, створення умов для творчої самореалізації учнів. Захист учасниками дослідницько-експериментальних робіт відбувався у довільній формі у номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство».

      У складі делегації від Львівської області до участі у фінальному етапі були запрошені переможці обласного етапу. Серед них – учениця 6 класу ЗОШ №15 Анастасія Куриленко (вчитель Ляхович Мар’яна Романівна).

      За результатами Всеукраїнського конкурсу  Анастасія Куриленко стала призером  конкурсу і посіла ІІІ місце у секції «Я і природа» з роботою «Слизняк іспанський – екологічна проблема Дрогобиччини».

Вітаємо з перемогою обдаровану ученицю та її вчителя!!!

 

Формуємо розвивальне середовище: музейна педагогіка в ДНЗ

27.05.2015 12:11

 У стратегії побудови Базового компонента дошкільної освіти записано, що основне завдання дошкільної освіти – не стільки озброїти дитину  системою галузевих знань, скільки життєвим досвідом. Яким же чином дитину 5-6 років можна ознайомити з основами науки життя? Таку можливість надає використання елементів краєзнавчої діяльності та музейної педагогіки в роботі вихователів дошкільних закладів.

         Чи часто наші діти відвідують музеї? Нажаль, ні. Цьому є багато причин. А потребу долучатися до загальнолюдської культури та культури надбання свого народу слід формувати змалечку.

         Розпочинаючи експериментально-пошукову роботу з музейної педагогіки, керівники дошкільних навчальних закладів м. Дрогобича зібралися на семінар з проблеми «Формування життєвої компетенції 

дошкільнят засобами музейної педагогіки».  Але для того, щоб навчати   треба і самому багато знати. Тому і відвідували музеї Дрогобиччини, зокрема і музей І.Франка.

З цікавістю педагоги розглядали цінні експонати музею, уважно слухали розповідь екскурсовода про нелегке життя та літературну діяльність Івана Франка, які були насичені постійними пошуками істини, боротьбою з усталеними стереотипами, утвердженням власних поглядів і переконань. Про це свідчать документи, фото, оригінали численних публікацій. Завідувач Нагірна С.І. від імені колективу ДНЗ №27 м. Дрогобича подарувала музею портрет І.Франка, зроблений із зерен злаків. 

Результатом творчих відвідувань музеїв керівниками стало створення міні-музеїв в ДНЗ, це етнографічний музей, музей побуту «Світлиця», музей історії рідного міста Дрогобича та інші.

         Сьогодні відбувається переосмислення підходів до пізнання дошкільниками музейного простору. Вся робота з музейної педагогіки спрямована на усвідомлення дітьми нерозривних взаємозв’язків між минулим, сучасним і майбутнім.

Галушко Н.О.

                                                                  методист дошкільної освіти ММК

 

 

 

МОН оприлюднило методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

26.05.2015 13:27
Міністерство освіти і науки повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті (рубрика «Освіта»)  методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах. 
Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах 

Свято вишиванки

26.05.2015 02:49

Хрестик до хрестика — пісня звучить...
Доля країни святково-врочиста...
Збулися мрії — прийшла світла мить,
і вишиванки рясніють барвисті.

День вишиванки щороку проводять у третій четвер травня, цьогорічне свято випало на 21 травня.

В цей день кожен українець може вдягти вишиванку і вийти в ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Вишиванка - невичерпна скарбниця духовної культури нашого народу, адже з нею пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє, адже вишиванка - це духовний символ нашого народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.    

Молодь нашого міста підтримала  цю акцію різними заходами, флешмобами.

 

 

«З Україною в серці»

25.05.2015 23:17

На білому світі є різні країни,

Де ріки, ліси і лани.

Та тільки одна на землі Україна,

А ми її доньки й сини.

Усюди є небо, і зорі скрізь сяють,

І квіти усюди ростуть.

Та тільки одну Батьківщину ми знаєм.

Її Україною звуть.

У Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  імені Івана Франка 21 травня 2015 року в 5-Г та 5-В класах класними керівниками Романів Н.П. та Гаргас Н.І. було проведено урок мужності «З Україною в серці». Участь у заході взяв військовий капелан о. Тарас Коцюба, учні 5-Б, класні керівники та адміністрація школи.

Урок мужності розпочався піснею «Свіча» у виконанні учениці 5-В класу Галин Вікторії. У процесі уроку учні поринули в історичні аспекти державотворення незалежної України, мали можливість зрозуміти суть єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Учні та вчителі вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.

Під час уроку Лужецька Лілія, учениця 5-В класу, декламувала вірші  про Україну, а Резник Марта, учениця 5-Г класу, прочитала власні авторські вірші про війну.

Незабутніми для присутніх стали слова о. Тараса, який розповів про життя та проблеми воїнів Української армії та мешканців прифронтових територій. О. Тарас подякував учням та вчителям за громадянську  позиція та підтримку воїнів, які перебувають на сході України.

Зі словами подяки виступила директор школи Лужецька Ольга Василівна

Завершальним акордом уроку стала пісня «Разом і до кінця»у виконанні усіх присутніх.  

Мамина школа

25.05.2015 13:00

    Слово “мама” росте разом з нами тісно,як тісно ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка,як тісно сяє веселка. Воно приходить на уста промінцем маминої  усмішки, ласкавістю очей, лагідністю руки, трепетною молитвою. Із букви - краплинки та звуку - сльозинки, народиться на світ святе слово “мамо”, мовлене словами янголятка, й осяє хатину, як дар Божий.

    Тільки не дано нам запам’ятати цю мить, як над нашою колискою вперше нахилилася мати. Бо мама завжди з нами, вона живе у нас, наших дітях та внуках, у всьому нашому роді і береже нас та благословляє на добро.

    А в найтяжчу годину стогоном вирветься з грудей тільки одне слово, як остання надія на порятунок “Мамо!” То подає голос наша душа, то мати захищає свою дитину, і перше слово немовляти являється із-за завіси літ ангелом-хранителем в образі матері.

    Бути матір’ю- це Божий дар і Боже благословення.

    Нещодавно учні 5-Б класу Стебницької ЗОШ I-IIIcт. №11 вітали своїх любих матусь.

     Присутні із цікавістю слухали насичений сценарій свята. Незабутнім став вірш про маму “Ангел- хоронитель”, написаний Петрів Іриною, ученицею 9-А класу. Дуже цікавою для батьків і дітей була презентація про шкільне життя 5-Б класу. Звучали чудові пісні про весну, про маму під керівництвом вчителя музики Івана Йосиповича Калапуня. Особливий подарунок для матерів- оригінальний солодкий торт і букети запашних конвалій. На святі було багато гостей, отець Михайло Комарницький, який зі своїм мудрим словом звернувся до дітей і батьків.

    Директору школи Зеновії Мирославівні Левицькій вручили запашний коровай. За українським звичаєм, всі присутні ділилися і смакували дарунком, щоб водилося багатство і добро.

Учитель Стебницької

ЗОШ I-III ст.. №11

Комарницька-Пулик В.М.

Методичні матеріали «Революція Гідності та агресія Росії проти України»

25.05.2015 11:01

У Міністерстві освіти і науки України було презентовано додатковий параграф з історії України для учнів 11-х класів та науково-методичні матеріали для учителів «Революція Гідності 2013-2014 рр. та агресія Росії проти України».

Зазначені матеріали можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/vYLaC7.

Над брошурою працювали історики з різних регіонів України. Автори розглядають цей текст не як остаточну даність, а тезу, з якою громадськість може дискутувати. Власне, це і є метою презентованої методичної брошури – розпочати дискусію навколо новітніх історичних подій, які сьогодні відбуваються в Україні.

Додатковий параграф про Революцію Гідності та агресію Росії проти України учні 11-х класів вивчатимуть в школах вже цього навчального року. Частина питань про зазначені події передбачена також в цьогорічному зовнішньому незалежному тестуванні з історії України.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Шановні колеги, друзі !

      Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України !

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю народу і спираючись на споконвічне прагнення українського державотворення, прийняла Основний Закон – Конституцію України, яка стала реальною і дієвою підвалиною розбудови незалежної демократичної правової держави – повноправної учасниці світового співтовариства.

     Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українського народу мати свою державність, бути суверенним серед інших народів. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ. Витоки конституційного мислення йдуть від видатних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, Михайла Драгоманова.

     Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, освіта, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

    Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства

    Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста.

   Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Зі святом вас, дорогі земляки!

 

З повагою начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради   П. Сушко




 

Новини

40 нащадків українських емігрантів приїхали з Австралії до Дрогобича, щоб подивитися, де колись вчилися їхні родичі

03.07.2013 20:07

Нещодавно, 1 липня 2013 року, до Дрогобича завітала делегація з австралійського міста Сіднею. Дрогобич у екскурсійному маршруті, який проліг через Київ, Тернопіль, Львів, є неспроста. До далекої Австралії доля закинула багатьох випускників колишньої Дрогобицької гімназії "Рідна школа" (теперішня ЗОШ № 1 ім. І.Франка). Нині на прабатьківщину українських переселенців приїхали їхні діти і внуки.

Гості з далекого континенту приїхали на запрошення дирекції Дрогобицької ЗОШ № 1 ім. І.Франка, яка уже багато років співпрацює із Братською рідною школою ім. Святого Андерея у Сіднеї. Саме навколо цієї недільної школи в Австралії гуртується українська спільнота. Підмурівок тісної культурної співпраці між школами Дрогобича та Сіднею заклала колишня дрогобичанка, випускниця Дрогобицької гімназії, нинішній Почесний голова Братської школи ім. Святого Андрея Елеонора Барчинська.

Близько 40 осіб, серед яких вчителі, учні, батьки, представники духівництва приїхали до України, прагнучи ознайомитися з її культурою, побутом та традиціями. Усі вони – нащадки українських емігрантів у третьому поколінні. Зізнаються, важливо відчути енергетику землі, пізнати той народ, кров якого пульсує у їхніх жилах. Прикметно, що наймолодшому учаснику делегації всього лише 6 років.

Цьогорічні відвідини України присвячені 65-річчю поселення українців на Австралійському континенті.

З хлібом-сіллю і задушевними словами вітали делегацію у школі. Після короткої екскурсії відбулася святкова академія "На відстані душі", під час якої далекі гості споглядали унікальність і самобутність творчості українського народу. Перлини національного танцю яскраво продемонстрували їм вихованці Зразкового дитячого ансамблю пісні і танцю Народного дому ім. І. Франка "Верховинка". Відтак господарів з гостями поєднала задушевна бесіда за круглим столом.

Як зазначила директор ЗОШ № 1 ім. І.Франка Ольга Лужецька, таку численну делегацію з Австралії школа за останні декілька років приймає уже вдруге. Частими є приватні візити - австралійці українського походження приїжджають у пошуках інформації про свої тутешні родини. Трапляється, що саме відомості із шкільного музею допомагають їм за багато років пошуків нарешті знайти свою родовідну лінію.

Гостей із Австралії вітали духовний наставник школи о. Ростислав Мелех, секретар міської ради Тарас Метик, головний спеціаліст відділу освіти міськвиконкому Олег Войцеховський, голова Дрогобицької філії Товариства "Україна - світ" Тимофій Бордуляк, член президія Львівського відділення Товариства "Україна - світ", письменник Роман Пастух, випускник школи №1 Юрій Кульчицький – племінник Елеонори Барчинської, голова Гімназійного братства Лідія Дутко та інші.

Астралійські візитери перебуватимуть на Дрогобиччині лише один день. Крім школи №1, вони відвідають родинне село Івана Франка Нагуєвичі Крім яскравої палітри вражень, гості повезуть подаровані у школі ляльки-мотанки. Вдома, за далеким океаном, ці барвисті символи української культури нагадуватимуть про ту землю, з якої колись простяглося у світ коріння їхнього роду.

Іван Тихий 

Серед переможців конкурсу «Молодь тестує якість» - учень Дрогобицької гімназії

19.06.2013 22:53

13 червня 2013 року в місті Києві у приміщені Міністерства освіти і науки  було проведено нагородження школярів, які перемогли у Конкурсі з молодіжного споживчого тестування «Молодь тестує якість».

Серед переможців у спеціальній номінації «За споживчу вимогливість» – учень Дрогобицької гімназії  Стефанів Сергій, який підготував під керівництвом вчителя економіки Малинівського Андрія Івановича науково-дослідницьку роботу «Зробимо крок до якісного телебачення».

Споживча освіта існує в Україні вже шостий рік поспіль завдяки курсу «Основи споживчих знань», що був розроблений у 2008 в рамках партнерства Міністерства освіти і науки України та Спільного проекту ЄС та ПРООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання.

Цього року конкурс зі шкільного споживчого тестування проводиться вп’яте. Залучення школярів до активного та свідомого споживання є вже багато років частиною навчального процесу в країнах Європи. Споживчі організації є зазвичай ініціаторами таких конкурсів; вони надають інформаційну, організаційну та ідейну підтримку молоді, яка прагне до активних дій в оволодінні інформацією про реалії ринкової економіки. Організатором конкурсу є Благодійна організація «Центр споживчих ініціатив». Постійними та незмінними партнерами конкурсу є ПАТ «Бель Шостка Україна», торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому», що відзначать дітей у призових та спеціальних номінаціях «За споживчу вимогливість».

Цього року учасниками конкурсу подано більш ніж 200 індивідуальних та групових робіт, що виконувалися школярами самостійно. Найпопулярнішими темами серед учнівської молоді цього року були: послуги, побутова техніка, молоко та молочні продукти, солодощі, шкільні приладдя, якість послуг мобільних операторів, Інтернет. Не оминули увагою школярі й косметичні вироби, засоби гігієни, шкільні зошити та канцелярське приладдя тощо. Молодих дослідників також хвилює якість продуктів, які діти споживають щодня: солодкі газовані напої, хлібобулочні вироби, йогурти. Особливу увагу школярі приділили цього разу сфері послуг, зокрема, фінансових.

Прийом польської делегації учителів-методистів та керівників осередків удосконалення учителів

18.06.2013 21:30

14 червня 2013 року відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради приймав польську делегацію учителів-методистів та керівників осередків удосконалення вчителів. Метою візиту було ознайомлення з системою підвищення кваліфікації педагогічних працівників на рівні методичного кабінету. Зустрічав польську делегацію начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Сушко Петро Ярославович.

Гості мали можливість поспілкуватись  з методистами міського методичного кабінеті  у форматі «круглого столу» з питань організації науково-методичної роботи в місті.  Завідувач ММК Марчук Галина Григорівна презентувала структуру методичної роботи  в мм. Дрогобичі та Стебнику. Сисин Олеся Іванівна, методист ММК,  закцентувала увагу на методичному супроводі  атестації педагогічних працівників. Про виховання християнської культури засобами проектної діяльності розповіла методист Розумна Людмила Михайлівна.  Гевко Ярослав Йосипович, методист ММК, зупинився на питанні формування та розвитку ІКТ-компетентностей педагогів мм. Дрогобича та Стебника. Яремко Ольга Петрівна ознайомила польських колег  із досвідом організації роботи  з обдарованими дітьми в місті. Гості мали можливість взяти участь у майстер-класі вчителя музичного мистецтва Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Антоник Наталії Володимирівни, лауреата ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013» у номінації «музичне мистецтво».

Польська делегація відвідала ряд навчальних закладів міста. Зокрема, побувала у Дрогобицькому педагогічному ліцеї. Директор ліцею Заяць Ольга Василівна розповіла про здобутки педагогічного та учнівського колективів свого навчального закладу.  Гості відвідали і  Дрогобицьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2. Директор школи  Панькевич Лариса Іванівна розповіла про  участь свого навчального закладу  у міжнародних проектах. (фото1, фото2, фото3)

Для іноземних гостей було організовано екскурсію вулицями старого Дрогобича. Вони мали також можливість  відвідати пам'ятку галицької дерев'яної архітектури кінця XV - початку XVI століть - церкву Святого Юра.

Представники польської делегації та працівники відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради домовилися і надалі продовжувати  співпрацю та здійснювати обмін досвідом роботи з питань підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів. Гостям були вручені пам’ятні сувеніри. Польські колеги залишились задоволені  результатом зустрічі та з гарними враженнями залишили наше місто.

Вітання!

07.06.2013 16:04

Вітаємо усіх педагогічних працівників,  відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та адміністраторів сайту Освіта Дрогобича з початком роботи. Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Бажаємо вам, дорогі працівники, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай у всіх ваших починаннях буде супутником успіх!

З повагою розробники сайту

Майстри педагогічної праці

16.04.2013 00:49

«При майстрах якось легше. Вони – як Атланти. Держать небо на плечах. Тому i є висота», – писала наша відома сучасниця Ліна Костенко.
Такими майстрами педагогічної праці є вчителі-переможці Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності «Вчитель року» та «Класний керівник року».
Метою конкурсів є виявлення і підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.
Основні завдання конкурсів: піднесення ролі вчителя у суспільстві й підвищення престижності цієї професії; привернення уваги громадськості, органів влади до проблем освіти; поширення передового педагогічного досвіду; сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя.
Всеукраїнський конкурс «Учитель року», як професійне змагання кращих педагогів України, був започаткований на виконання Указу Президента від 29 червня 1995 р. № 489. Він проходить щорічно у п’яти номінаціях. Зокрема, у 2012-2013 навчальному році конкурс «Учитель року-2013» проводився в номінаціях: «Інформатика»; «Музичне мистецтво»; «Російська мова»; «Фізика»; «Французька мова».
Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» проводить Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. Конкурс буде проводитися один раз на три роки, починаючи з 1 вересня 2012 року.
Переможцями І туру (міського) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» у номінації «Інформатика» стали вчитель Дрогобицької ЗОШ № 17 Мазурик Лариса Орестівна, у номінації «Музичне мистецтво» – вчитель ЗОШ № 4 Антоник Наталія Володимирівна, у номінації «Фізика» – директор Дрогобицької ЗОШ № 5 Юрків Андрій Степанович. Вчитель Дрогобицької ЗОШ № 15 Новосільська Наталія Володимирівна зайняла ІІ місце у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» у номінації «Музичне мистецтво», ІІІ місце присвоєно вчителю інформатики Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Удич Ірині Володимирівні.
За підсумками ІІ (обласного) туру Всеукраїнських конкурсів «Класний керівник року», «Вчитель року-2013» визнано переможцями у номінації «Класний керівник загальноосвітніх навчальних закладів міст обласного значення» вчителя Дрогобицької гімназії Онисько Любов Степанівну, лауреатами у номінації «Фізика» – учителя фізики ЗОШ № 5 м. Дрогобича Юрківа Андрія Степановича, у номінації «Музичне мистецтво» – учителя музичного мистецтва ЗОШ № 4 м. Дрогобича Антоник Наталію Володимирівну.
28 березня у Дрогобичі в Палаці школяра відбулося свято пошанування переможців і лауреатів обласного туру всеукраїнських конкурсів фахової майстерності. Зі вступним словом виступила завідувач міського методичного кабінету Марчук Галина Григорівна. На святі був присутній начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Сушко Петро Ярославович, який привітав переможців конкурсів і вручив їм грамоти відділу освіти.
В ході заходу Онисько Л.С. презентувала систему виховної роботи класного керівника, розповіла про реалізовані нею проекти, розробки практичних справ з учнями та їх батьками. Антоник Н.В. провела майстер-клас «Я роблю так!». Про особливості цьогорічного конкурсу «Вчитель року» розповів Юрків А.С. Вчителям довелось в рамках конкурсу виконати творчу (практичну) роботу, яка залежала від специфіки предмету; пройти співбесіду, провести майстер-клас та виконати роботу з перевірки фахової майстерності та навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності вчителя. Під час свята виконувались музичні номери у постановці вихованців Палацу школяра, Дрогобицької гімназії, Дрогобицької ЗОШ № 4. За сприяння голови міської профспілкової організації педагогічних працівників Гука О.З. вчителям були вручені пам’ятні подарунки.
Традиційний конкурс педагогічної майстерності – це не тільки серйозне творче випробування для вчителів. Його проведення сприяє ефективному розвитку вітчизняної системи шкільної освіти, широкому втіленню в практику цікавих методів і підходів до викладання. Конкурс допомагає краще зрозуміти й усвідомити значущість професії вчителя в житті країни та для її майбутнього.
Запрошуємо творчих вчителів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2014», який проводитиметься у новому навчальному році у номінаціях: математика, географія, правознавство, хімія, початкові класи.
У вчителя велика місія на землі. Він навчає, надихає, запалює, наповнює сенсом життя підростаючого покоління. Тож бажаємо учителям нових досягнень у нелегкій, але важливій справі виховання дітей.

Г. Марчук,
завідувач міського методичного кабінету
відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради

Зображено: 1 - 5 з 5